Biz Kimiz?

Çekirdek ailemiz. Dünyalar tatlısı karım Zeliha, ben ve kızım Lidya

Merhaba Ben Efe Genit,

Ben ailesiyle gezmeyi ve eğlenmeyi seven ve birçok hobisi olan bir aile babasıyım.

Bu blogta hayat deneyimlerimi, kızım Lidya ve eşim Zeliha ile yaşadıklarımızı, hobilerimi paylaşıyorum. Seneler içinde yaşadıkların birikince paylaşmak istiyorsun.

Özellikle korona döneminde evde kapanınca yeni hobim yazı yazmak oldu. Bu site esasında kendime bir not defteri, yapacaklarımı ve yaptıklarımı başkalarıyla paylaştım bir araç.

İlk önce ingilizce olarak blog yazılarımı yazmaya başladım. Sonrasında ise bu blogu açıp Türkçe yazılar yazmaya başladım. Şimdi toplamda üç bloğum var.

Bu bloğun dışındakiler ingilizce bloglarımdır. Bunlardan bir Türkiye hakkında yazılarımı yazdığım Visit Local Turkey, diğeri dünya hakkında yazılarımı yazdığım WorldisHuge‘dur.

Gerçekten özgeçmişimi merak ediyorsunuz, ben yaklaşık 15 senedir profesyonel olarak avukatlık yapıyorum. Detaylı özgeçmişimi Linkedin‘de bulabilirsiniz. Fakat burada sınırlı sayıda yazımda hukuki konulardan bahsetmekteyim.

Bu blogumda yazılanlar çoğunlukla hayata dair sizlerle paylaşmak istediğim yararlı bilgiler ve deneyimlerimdir.

Bir de sürekli üzücü haber almaktan sıkıldım. Belki mutlu şeyler paylaşırsam hayat güzelleşir, nitekim hayat paylaşınca güzel…

Umarım benim yazmayı sevdiğim kadar siz de yazılarımı okumaktan keyif alırsınız.

Yıllar içinde yaptığım mutluluk arayışının son hali, benim ailem.